Zamówienia

Redakcja strony ArmiaJezusaChrystusa.pl nie przyjmuje już zamówień na Księgę Prawdy, Medaliki Zbawienia i szkaplerze, ani na nowo wydane ebooki. Można je zakupić w starym sklepiku orante.pl, a lepiej – w nowo powstałym ELGIDO.com.

 

 

 

 

 

Pieczęć Boga Żywego
Można samemu wydrukować w dowolnym formacie i dać do poświęcenia kapłanowi. Czytaj więcej o Pieczęci i ściągnij z tej strony Pieczęcie w formacie do druku.
Pieczęć Boga Żywego w formacie wizytówki, poświęconą, wysyłamy nieodpłatnie. Prosimy, by kontaktując się z redakcją, podawać liczbę potrzebnych Pieczęci (kontakt).

 

Oprócz wymienionych wyżej i dostępnych w sklepikach oficjalnych publikacji i dewocjonaliów polecamy Państwu także poniżej przedstawione broszurki – prywatnie przygotowane i rozprowadzane. Dostępne są w całości w Internecie, a pojedyncze wydrukowane egzemplarze wysyłamy nieodpłatnie, zwłaszcza osobom zainteresowanym, ale niezaznajomionym z Misją, albo chcącym przekazać je innym osobom. W przypadku zamawiania większej liczby egzemplarzy prosimy o pokrycie kosztów druku.
„List do kapłanów” wysyłamy świeckim tylko wtedy, kiedy mają zamiar przekazać go księżom – w jakikolwiek sposób (anonimowo, przekazać prywatnie, wysłać pocztą, włożyć do skrzynki pocztowej itd.).
Więcej informacji w redakcji strony.

Te materiały nie są na sprzedaż, ale można o nie pytać także we wspomnianych sklepikach, choć nie ma ich w ofercie, powołując się na niniejszy wpis. W razie potrzeby mogą być wysyłane w jednej przesyłce wraz z zakupionymi w sklepikach książkami i dewocjonaliami.

Broszurka „Krucjata Modlitwy. Modlitewnik z podziałem na dni tygodnia”

Rozprowadzana nieodpłatnie w pojedynczych egzemplarzach bądź za pokryciem kosztów druku.

Czytaj tutaj.

 

Broszurka „Ostrzeżenie. Oświecenie sumień. Przygotowania na Powtórne Przyjście Jezusa Chrystusa”

Rozprowadzana nieodpłatnie w pojedynczych egzemplarzach bądź za pokryciem kosztów druku.

Czytaj tutaj.

Kościół w czasie wielkiego odstępstwa od wiary. List do kapłanów

Rozprowadzana nieodpłatnie według podanych zasad, aż do wyczerpania nakładu.

Czytaj tutaj.

 

 

Rachunek bankowy dla ewentualnych przelewów na pokrycie kosztów druku:
Fundacja pro Maria et Veritate
Al. Jerozolimskie 85 lok. 21
02-001 Warszawa
25 1140 2004 0000 3402 7585 3943

Comments are closed