Kontakt


Mail kontaktowy ogólny:
kontakt@armiajezusachrystusa.pl

W sprawie zamówień: zamowienia@armiajezusachrystusa.pl

 

Formularz kontaktowy

 

Lista wysyłkowa

Zapisz się na listę wysyłkową, a będziesz otrzymywał od nas wiadomości dotyczące tematyki poruszanej na niniejszej stronie.

 

Dodatkowe informacje

Redakcja strony Armia Jezusa Chrystusa w żadnym wypadku nie rości sobie prawa do reprezentowania Armii Jezusa jako takiej, a tym bardziej samej Reszty Kościoła, bo za swoją Armię i za Resztę Kościoła katolickiego odpowiada tylko Jezus Chrystus. Kościół jest hierarchiczny i posiada swoje władze (oby tylko trwały w Chrystusie i głosiły prawdziwą, niezmąconą wiarę Kościoła!). Stanowimy po prostu – przede wszystkim jako świeccy – pewien apostolat, pewien ośrodek szeroko pojętej Reszty Kościoła.

Armia powoływana przez Jezusa Chrystusa poprzez objawienia Marii od Bożego Miłosierdzia nie posiada odgórnych struktur organizacyjnych, a za jej najistotniejszą część można uznać spontanicznie i oddolnie powstające grupy modlitewne Krucjaty Modlitwy, poprzez które Jezus działa w szczególny sposób (będące częścią szeroko pojętej Reszty Kościoła katolickiego).

Celem strony poza głoszeniem Dobrej Nowiny i wspieraniem prawdziwego nauczania Kościoła katolickiego jest w szczególności szerzenie Orędzi Jezusa Chrystusa przekazywanych w objawieniach Marii od Bożego Miłosierdzia.

Comments are closed