Kontakt


Mail kontaktowy ogólny:
kontakt@armiajezusachrystusa.pl

 

Formularz kontaktowy

 

Lista wysyłkowa

Zapisz się na listę wysyłkową, a będziesz otrzymywał od nas wiadomości dotyczące tematyki poruszanej na niniejszej stronie.

 

Dodatkowe informacje

Redakcja strony Armia Jezusa Chrystusa w żadnym wypadku nie rości sobie prawa do oficjalnego reprezentowania Armii Jezusa jako takiej, a tym bardziej samej Reszty Kościoła, bo za swoją Armię i za Resztę Kościoła katolickiego odpowiada tylko Jezus Chrystus. Kościół jest hierarchiczny i posiada swoje władze (oby tylko trwały w Chrystusie i głosiły prawdziwą, niezmąconą wiarę Kościoła!). Stanowimy po prostu – przede wszystkim jako świeccy – pewien apostolat, pewien ośrodek szeroko pojętej Reszty Kościoła.

Armia powoływana przez Jezusa Chrystusa poprzez objawienia Marii od Bożego Miłosierdzia nie posiada odgórnych struktur organizacyjnych. Za jej najistotniejszą część można uznać spontanicznie i oddolnie powstające grupy modlitewne Krucjaty Modlitwy, poprzez które Jezus działa w szczególny sposób (będące częścią szeroko pojętej Reszty Kościoła katolickiego).

Celem strony poza głoszeniem Dobrej Nowiny i wspieraniem prawdziwego nauczania Kościoła katolickiego jest w szczególności szerzenie Orędzi Jezusa Chrystusa przekazywanych w objawieniach Marii od Bożego Miłosierdzia.

Comments are closed